Results from 4th Polish Cup - Youth U18 Standard Saturday, 20 September 2003
Check how to advertise your product with us

4th Polish Cup
Poland - Warsaw Saturday, 20 September 2003

Youth U18 Standard Saturday, 20 September 2003

Final

1  Igor Kudrjavcev & Paula Kokare Latvia
2  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldova
3  Michal Stukan & Izabela Janachowska Poland
4  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Poland
5  Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slovakia
6  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Ilia Vinokurovs & Laura Kosite Latvia
8  Oskars Rancevs & Inta Ivanova Latvia
9  Aivars Gailums & Irina Lubarskaja Latvia
10  Dalius Lukosius & Aiste Stragyte Lithuania
11  Artur Rusinski & Anna Kaniewska Poland
12  Robert Drobinski & Malgorzata Wodras Poland
12  Adam Majewski & Monika Chychlowska Poland
14  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Poland

Quarter-final

15  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldova
15  Vladymyr Tsurkan & Kateryna Yovyk Ukraine
17  Vladimir Garbuzov & Elizaveta Efimova Byelorussia
17  Jakub Stawarski & Katarzyna Kryst Poland
19  Waldemar Kabala & Lidia Muller Poland
19  Michal Uryniuk & Katarzyna Uryniuk Poland
21  Seweryn Nowak & Karolina Blazejak Poland
22  Pawel Godek & Martyna Janik Poland
23  Adrian Kawecki & Gabriela Calun Poland
24  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Poland
25  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Russia
26  Adam Balabuszek & Izabela Szczepanek Poland
26  Dawid Michalak & Agnieszka Zielinska Poland
28  Valters Briksis & Vita Yaroschuka Latvia

Round 1 (top 56)

29  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Byelorussia
30  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraine
31  Bartosz Jaworski & Marta Sciesinska Poland
31  Oleksandr Voskresenskyy & Ganna Matsyborska Ukraine
33  Jakub Kur & Wioletta Chybicka Poland
33  Piotr Maslankiewicz & Katarzyna Kokoszka Poland
35  Karol Malek & Karina Kalisz Poland
35  Piotr Moleda & Aleksandra Szunke Poland
35  Pawel Nesterowicz & Beata Neuhoff Poland
35  Artur Szymanski & Katarzyna Szelag Poland
39  Viktor Fateev & Irina Makoed Byelorussia
39  Karlis Liepins & Jekaterina Perederejeva Latvia
41  Leszek Kaminski & Kinga Olchowik Poland
42  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
43  Mariusz Kordek & Anna Szybinska Poland
44  Piotr Purchala & Karina Serafin Poland
45  Daniel De Laurans & Madalena Siara Poland
45  Ceslavs Vojevoda & Inna Gavruseva Latvia
47  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Poland
47  Wojciech Kulakowski & Emilia Bak Poland
47  Dmitriy Sotnikov & Olga Reut Byelorussia
50  Vasili Kurkov & Bella Fatiejeva Russia
51  Ryszard Brochocki & Monika Kowalewska Poland
52  Dmitriy Prisyaznoy & Regina Balasanyan Russia
53  Elgars Seksenbajevs & Marija Vasilika Latvia
54  Andrzej Rybarczyk & Natalia Wolska Poland
54  Adrian Wilczko & Angelika Muraszkowska Poland
56  Wojciech Michalak & Agnieszka Zacharek
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}