Results from Crystal Cup - Junior I Standard Sunday, 25 March 2007
Check how to advertise your product with us

Crystal Cup
Russia - Moscow Saturday, 24 March 2007

Junior I Standard Sunday, 25 March 2007

Final

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Russia
2  Maksim Belikov & Darya Kuznetsova Russia
3  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Russia
4  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Russia
5  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Russia
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Russia
7  Alexey Barkov & Anna Grischenko Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

8  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Russia
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Russia
10  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Russia
11  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Russia
12  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Russia
13  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Russia
14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Russia
15  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Russia

Quarter-final

16  Artem Lazarev & Darya Kartyshova Russia
17  Nikita Kurochkin & Anna Nikishina Russia
18  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Russia
19  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Russia
20  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Russia
21  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Russia
21  Sergey Yadzhak & Narkes Gaysina Russia
23  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Russia
24  Roman Shvets & Valeriya Sergeeva Russia
25  Aleksandr Bazarov & Olga Lapina Russia
25  Dmitriy Suzik & Elena Shalygina Russia
27  Igor Akinshin & Margarita Abdyukova Russia
28  Mikhail Gusev & Polina Pronina Russia

Round 1 (top 55)

29  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Russia
29  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Russia
31  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Russia
32  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Russia
33  Vitali Sychev & Margarita Fomichenko Russia
34  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Russia
34  Mikhail Ryabinin & Yuliya Devyatkina Russia
36  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Russia
37  Maksim Kolesov & Polina Kotova Russia
38  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Russia
38  Dmitriy Lunin & Kristina Bespalova Russia
38  Aleksey Yarochkin & Valeriya Petina Russia
41  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Russia
42  Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Russia
42  Aleksandr Zaika & Anastasiya Shevchenko Russia
44  Mechislav Korshikov & Elina Kalinina Russia
44  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Russia
46  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Russia
47  Artem Litovchenko & Natalya Kharicheva Russia
47  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Russia
49  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Russia
50  Nikita Karavaev & Yuliya Sevastyanova Russia
51  Semen Konovalov & Yuliya Novatorova Russia
52  Ivan Scherbinin & Oksana Matvienko Russia
53  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Russia
54  Vladislav Smirnov & Yuliya Silina Russia
55  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}