Results from IDSF - International Open Latin Saturday, 26 October 2002
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

IDSF
Russia - Moscow Saturday, 26 October 2002

International Open Latin Saturday, 26 October 2002

Final

1  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Russia
2  Alexei Silde & Anna Firstova Russia
3  Denis Kasper & Ksenia Kasper Russia
4  Ruslan Rogozhkin & Svetlana Lesniak Russia
5  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Russia
6  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Rachid Malki & Anna Suprun Sweden
8  Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulgaria
9  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Russia
10  Kirill Nikitin & Marina Kopylova Russia
11  Sergey Gorbunov & Irina Vlasieva Russia
12  Anatoli Granovski & Olga Aleshina Russia

Quarter-final

13  Vadim Pavlenko & Olga Tokmakova Russia
14  Evgeniy Imrekov & Ekaterina Trofimova Russia
14  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Russia
16  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Russia
17  Vadim Kisataev & Elena Soroka Russia
18  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Russia
18  Maxim Kochura & Natalia Strokina Russia
18  Alexandr Netkach & Maria Troshko Russia
21  Filipp Brykov & Daria Glukhova Russia
22  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Russia
23  Pavel Ivanov & Anna Abakumova Russia
24  Dmitri Shipilov & Daria Ivanova Russia

Round 3 (top 49)

25  Dorin Frecautanu & Avelia Dumitras Moldova
25  Evgeni Voronin & Yulia Grechko Russia
27  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgia
28  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukraine
28  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Russia
28  Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Russia
28  Roman Stepanov & Maria Levina Russia
28  Igor Volkov & Ella Ivanova Ukraine
33  Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Russia
34  Timofey Uvarov & Ekaterina Alekseeva Russia
35  Ivan Bessonov & Alsu Izmailova Russia
35  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Russia
37  Alexander Berezine & Irina Pechenova Russia
37  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldova
39  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Russia
40  Anton Efremov & Oxana Landyreva Russia
40  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Russia
40  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Russia
40  Marat Zinatullin & Olga Barannikova Russia
44  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Russia
45  Alexei Mazurin & Natalia Pronina Russia
46  Vladimir Khorev & Olga Dobichina Russia
46  Alexei Kubrin & Natalia Moshkova Russia
48  Mikhail Marinich & Natalia Revkova Russia
48  Dmitri Sergunin & Natalia Anikina Russia

Round 2 (top 96)

50  Andrei Gapich & Elena Gapich Russia
50  Vitali Panteleev & Tatiana Volkova Russia
50  Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Russia
53  Maxim Petrov & Svetlana Epeikina Russia
53  Evgeni Saprykin & Elena Zarnitsyna Russia
53  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Russia
53  Alex Sindila & Elena Rabinovici Moldova
57  Aleksy Sklyarov & Olesia Trichinets Russia
58  Artem Epifanov & Maria Kirillova Russia
58  Sergey Pozharinski & Svetlana Bogdanova Russia
58  Grigori Sedrakyan & Olga Bardysheva Armenia
58  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Russia
62  Evgeny Evseev & Olga Solod Russia
62  Mikhail Kuznetsov & Ekaterina Prokhorova Russia
62  Temur Margania & Elena Osinina Russia
64  Nikolai Krasikov & Anna Tchirkova Russia
65  Mikhail Soloviev & Oksana Vasilieva Russia
65  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Russia
68  Aleksander Sorochinski & Viktoria Tyurina Russia
68  Igor Tishkin & Tatiana Zinovieta Russia
68  Ilia Tokarev & Anastasia Gorokhova Russia
68  Zufar Zaripov & Natalia Fridmanovich Russia
72  Oleg Konnov & Yuliya Piterskova Russia
72  Alexander Nishakov & Maria Goncharova Russia
72  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Russia
72  Nikita Riabov & Yulia Podshivalova Russia
76  Andrei Filippov & Inna Svechnikova Russia
76  Dmitry Mikheev & Ksenia Mikheeva Russia
76  Nikolai Vilkov & Viktoria Chibrikova Russia
79  Denis Shepelev & Maria Borzykh Russia
79  Maksim Timofeev & Ekaterina Sidorova Russia
79  Yan Yanko & Evgenia Kotsubinskaia Russia
82  Vitaly Bill & Elena Zhdanova Russia
82  Aleksei Vlasov & Aleksandra Zinnatulina Russia
84  Denis Barankov & Elena Zverevshchikova Russia
84  Oleksandr Gaidash & Mariya Levchenko Ukraine
84  Sergei Guskov & Anna Sharikova Russia
84  Dmitry Kurakin & Tatiana Dorina Russia
84  Alexander Mogolin & Ekaterina Yakovenko Russia
84  Igor Popov & Maria Bakumets Russia
84  Dmitry Rudnev & Evgenia Dokuchaeva Russia
84  Ilia Russo & Yulia Russo Byelorussia
84  Dmitri Semionov & Yulia Lesokhina Russia
84  Alexander Timofeev & Elena Muratova Russia
94  Azat Gimadeev & Ekaterina Shamova Russia
94  Evgeni Pavlov & Olga Klimanova Russia
94  Yaroslav Vatazhin & Lilia Khusiainova Russia

Round 1 (top 108)

97  Ilia Kulpin & Svetlana Ivanova Russia
98  German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Russia
98  Stas Mikhailichenko & Olga Kordevich Russia
98  Sergei Salov & Tatiana Perederei Russia
98  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Russia
102  Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Russia
103  Andrey Mikhailovsky & Anastasia Belostotskaia Russia
104  Denis Miroshnichenko & Ksenia Chumarova Russia
104  Alexander Mitiakov & Anna Kobylskikh Russia
106  Leonid Fedorenko & Kristina Kondratieva Russia
106  Aleksey Marov & Evgenia Kaiukova Russia
108  Evgeny Mironov & Evgenia Zakoliukina Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}