Results from Rhythm - 2011 - Juvnile II Open Combi Friday, 25 November 2011
Check how to advertise your product with us

Rhythm - 2011
Russia - Moscow Friday, 25 November 2011

Juvnile II Open Combi Friday, 25 November 2011

Final

1  Vladislav Stepanov & Albina Makina Russia
2  Nikita Novikov & Kseniya Evseeva Russia
3  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Russia
4  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Russia
5  Egor Beketov & Yuliya Sapina Russia
6  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  [38] Albert Kostarev & Margarita Yurlova Russia
8  [76] Ilia Krevskiy & Anastasiya Maksimenkova Russia
9  [30] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Russia
10  [53] Igor Gorlov & Darya Kudryashova Russia
11  [25] Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Russia
12  Artem Nasretdinov & Darya Usoltseva Russia

Quarter-final

13  [44] Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Russia
14  [66] Egor Matveev & Anastasiya Verina Russia
15  [35] Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Russia
16  [61] Ivan Ishanov & Sofya Melikyan Russia
17  [29] Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Russia
18  [65] Daniil Safronov & Mariya Nikitina Russia
19  [26] Daniil Mescheryakov & Arina Muraveva Russia
20  [57] Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Russia
21  [18] Georgiy Shpak & Elissa Kara Russia
22  [68] Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Russia
23  [8] Nikita Kamnev & Alina Khudoshina Russia
24  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Russia

Round 2 (top 40)

25  [42] Semen Chemodanov & Violetta Romanova Russia
26  [48] Nikita Puchkov & Yuliya Puchkova Russia
26  [40] Pavel Gogolev & Elina Soloveva Russia
28  [39] Sergey Kolmykov & Ekaterina Kopeina Russia
28  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Russia
30  [40] Frol Sapronov & Mariya Khil Russia
31  [35] Egor Semenov & Alena Trigubko Russia
32  [47] Roman Glavatskil & Viktoriya Puchina Russia
33  [24] Nikita Razmyslov & Dina Vaschenkova Russia
33  Nikita Kapustin & Olesya Kazmina Russia
35  [23] Timofey Aleshin & Jaroslava Zinina Russia
36  [42] Ilya Osadchiy & Sofya Moroz Russia
37  [19] Aleksandr Kostromitin & Diana Nikulina Russia
38  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Russia
39  [13] Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Russia
40  [43] Stanislav Borisenko & Sofya Shurlaeva Russia

Round 1 (top 60)

41  [39] Nikita Velma & Polina Beloedova Russia
41  Vadim Starovoyt & Elizaveta Emelyanova Russia
43  [37] Stepan Ilichev & Anna Kokanova Russia
44  Nikita Fishkin & Olesya Gureeva Russia
45  [34] Vladimir Grebennikov & Regina Mavlanova Russia
46  Matvey Kanakov & Sofiya Sokolova Russia
47  [30] Artem Zhuykov & Mariya Belonogova Russia
48  Sergey Avdeev & Irina Vikhoreva Russia
49  [26] Daniil Boyarkevich & Ekaterina Proskura Russia
49  Ivan Burin & Mariya Golikova Russia
51  [25] Andrey Baranov & Evgeniya Seytova Russia
52  [19] Nikita Tanin & Alisa Komarova Russia
52  Vladislav Romanov & Veronika Amelkina Russia
54  Maksim Scherbakov & Darya Seryakova Russia
55  [17] Saveliy Komarov & Sofya Tkachenko Russia
56  Pavel Cherkashin & Darya Ermolaeva Russia
57  [8] Ivan Bartenev & Elena Maltseva Russia
58  Marsel Akhunov & Alina Gizdatova Russia
59  [1] Ilya Kireev & Arina Korpunova Russia
59  Aleksey Yashin & Tatyana Yashina Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}