Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Standard Saturday, 23 November 2013
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Rhythm 2013
Russia - Moscow Saturday, 23 November 2013

Junior I Open Standard Saturday, 23 November 2013

Final

1  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Russia
2  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Russia
3  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Russia
4  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Russia
5  Nikita Puchkov & Yuliya Puchkova Russia
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Vladislav Stepanov & Albina Makina Russia
8  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Russia
9  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Russia
10  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Russia
11  Nikita Novikov & Kseniya Zubkova Russia
12  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Russia

Quarter-final

13  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Russia
13  Maksim Zaruchevskiy & Polina Bombitskaya Russia
15  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Russia
15  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Russia
17  Sergey Kolmykov & Ekaterina Kopeina Russia
18  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Russia
19  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Russia
19  Vasiliy Shumakov & Irina Tyamkina Russia
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Russia
22  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Russia
23  Matvey Finapetov & Polina Astakhova Russia
24  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Russia

Round 2 (top 48)

25  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Russia
25  Mikhail Manuylov & Valeriya Menyaylo Russia
27  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Russia
28  Kirill Ulyanchenko & Anastasiya Plastinina Russia
29  Dmitriy Olshevskiy & Anna Dimidova Russia
29  Vladislav Palagnyuk & Polina Kasyanova Russia
31  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Russia
32  Roman Glavatskil & Viktoriya Puchina Russia
33  Vladimir Saltykov & Kseniya Sharypova Russia
34  Egor Marichev & Arina Shakina Russia
35  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Russia
35  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Russia
37  Dmitrij Haritonov & Margarita Husainova Russia
38  Ivan Senin & Polina Konina Russia
39  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Russia
40  Vasiliy Masalitin & Alisa Busurova Russia
41  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Russia
42  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Russia
42  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Russia
42  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Russia
45  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Russia
45  Artem Shalaev & Anastasia Kuznetsova Russia
47  Petr Lobyntsev & Polina Dotsenko Russia
48  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Russia

Round 1 (top 67)

49  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Russia
49  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Russia
49  Aleksandr Vorontsov & Elizaveta Gatsman Russia
52  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Russia
53  Ivan Krotov & Yuliya Ponomareva Russia
54  Daniil Mescheryakov & Mariya Vorobeva Russia
55  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Russia
55  Andrey Petryaev & Alisa Latysheva Russia
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukraine
58  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Russia
58  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Russia
58  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Russia
61  Egor Zelentsov & Mariya Kleshcheva Russia
62  Timofey Matveenkov & Aleksandra Tsvetkova Russia
62  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Russia
64  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Russia
65  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Russia
66  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Russia
67  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}