Results from Rhythm 2013 - Juvenile II Open Latin Saturday, 23 November 2013
Check how to advertise your product with us

Rhythm 2013
Russia - Moscow Saturday, 23 November 2013

Juvenile II Open Latin Saturday, 23 November 2013

Final

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Russia
2  Arseniy Karpachev & Alina Nigmatullina Russia
3  Vladimir Mitrofanov & Alina Salahetdinova Russia
4  Kirill Shemerda & Olga Zamilatskaya Russia
5  Aleksandr Sitchikhin & Aleksandra Volkova Russia
6  Aleksandr Tolchaev & Feya Andryuschenko Russia
Advertisement
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Artem Maslyuk & Tatyana Pryadko Russia
8  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Russia
8  Nikolay Kozyrev & Lina Trishkina Russia
8  Nikita Shalaevskikh & Eleonora Khaschanova Russia
11  Gor Shirinyan & Diana Khmelnitskaya Russia
12  Danil Stolyarov & Kseniya Voronova Russia
13  Bogdan Belavich & Polina Polyakova Russia
13  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Russia

Quarter-final

15  Danil Filimonov & Darya Skobeleva Russia
15  Artemiy Maruschak & Anastasiya Markova Russia
17  Nikita Naumkin & Margarita Karaseva Russia
18  Nikolay Ivanov & Evelina Zhagrina Russia
18  Egor Korolkov & Alena Tyurina Russia
18  Andrey Prusakov & Polina Prusakova Russia
21  Petr Aleksashin & Natalya Karakotova Russia
22  Ilya Zubenko & Arina Matasar Russia
23  Yaroslav Solodov & Valeriya Podgornova Russia
24  Mikhail Kuzmin & Kseniya Karpova Russia
25  Vladislav Andrianov & Ekaterina Vinogradova Russia

Round 1 (top 47)

26  Anton Rubashanov & Polina Strahova Russia
27  Arseniy Semenov & Mariya Kunakova Russia
28  Ilya Polyakov & Diana Berezenkova Russia
29  Kirill Krasnov & Elizaveta Prasolova Russia
29  Matvej Sizëmov & Alina Yuhtarova Russia
31  Egor Panteleev & Nadezhda Vasileva Russia
31  Ivan Timofeev & Alena Timofeeva Russia
33  Leonid Amosov & Ekaterina Radchenko Russia
33  Semen Kochetov & Darya Sviridenko Russia
33  Mihail Vinokurov & Anna Garina Russia
36  Pavel Dubasov & Polina Popova Russia
36  Yaroslav Markov & Darya Vorontsova Russia
38  Denis Kruts & Elizaveta Mihajlova Russia
38  Petr Vurdov & Viktoriya Eremina Russia
40  Nikita Streh & Anastasiya Stebletsova Russia
41  Nikita Adzhima & Anastasiya Kachurina Russia
42  Aleksandr Somonov & Darya Chernyh Russia
43  Aleksander Sokolov & Anastasiya Borodkina Russia
44  Evgenij Charikov & Alina Trunilova Unknown
45  Ivan Kononov & Anna Obidina Russia
46  Stepan Berezin & Viktoriya Shklyaeva Russia
46  Mikhail Matveev & Elvira Eremina Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}