Results from Rhythm 2013 - RS Junior Open Latin Saturday, 23 November 2013
Check how to advertise your product with us

Rhythm 2013
Russia - Moscow Saturday, 23 November 2013

RS Junior Open Latin Saturday, 23 November 2013

Final

1  Igor Mikhaylovskiy & Diana Denisova Russia
2  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Russia
3  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Russia
4  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Russia
5  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Russia
6  Andrej Makarov & Lidiya Sboeva Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Russia
7  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Russia
9  Daniil Shinkarenko & Evgeniya Belavkina Russia
10  Timur Abdullaev & Anna Loginova Russia
11  Dmitriy Olshevskiy & Anna Dimidova Russia
12  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Russia
12  Nikita Novikov & Kseniya Zubkova Russia

Quarter-final

14  Timur Temirbekov & Anastasiya Zhalnina Russia
15  Kirill Puzanov & Ekaterina Popova Russia
16  Ilya Kuzin & Elvira Kolesnikova Russia
17  Kirill Yashin & Olesya Garanina Russia
18  Leonid Gubin & Varvara Sveridonova Russia
19  Mikhail Lopatin & Elizaveta Kuzevich Russia
19  Aleksey Rukinov & Kseniya Vdovicheva Russia
19  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Russia
22  Nikita Glazkov & Kristina Sukhova Russia
22  Komil Vokhidov & Vitalina Maryashina Russia
22  Vladimir Yudin & Sofya Krushinskaya Russia
25  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Russia
26  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Russia

Round 2 (top 53)

27  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Russia
27  Maksim Komolov & Vera Panevkina Russia
27  Dmitri Smirnov & Diana Glitnyak Russia
30  Sergey Tebin & Polina Kapula Russia
31  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Russia
31  Klinton Kejd Korder & Aleksandra Medvedeva Russia
31  Artem Zasmolin & Olga Shelkova Russia
34  German Afonov & Mariya Bozhevskaya Russia
34  Sergey Pukhov & Yana Surkont Russia
36  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Russia
36  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Russia
38  Oleg Belykh & Aleksandra Chernykh Russia
38  Viktor Deev & Alina Ageeva Russia
40  Pavel Dozorov & Polina Naumova Russia
41  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Russia
42  Sergey Novoseltsev & Polina Senchakova Russia
43  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Russia
43  Dmitriy Savushkin & Mariya Gracheva Russia
45  Nikita Denisov & Sofya Verigina Russia
45  Rudik Grigoryan & Olga Kunafina Russia
45  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Russia
48  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Russia
49  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Russia
49  Vadim Dementev & Yuliya Arseeva Russia
49  Stepan Lomovskij & Ekaterina Vozhova Russia
52  Aleksandr Tavalinskiy & Anastasiya Khokhryakova Russia
53  Artem Belyakov & Tatyana Petrenko Russia

Round 1 (top 111)

54  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Russia
54  Danil Grishaev & Darya Gulina Russia
54  Evgeniy Karapuzov & Alina Panfilova Russia
54  Alexandr Ksenofontov & Darya Abramova Russia
54  Zakhar Silyutin & Kseniya Kotova Russia
54  Vasilij Sokoluhin & Arina Noskova Russia
60  Kirill Kalitkin & Viktoriya Kravchenko Russia
60  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Russia
62  Ilya Gordeev & Viktoriya Kalanzhiy Russia
62  Dmitriy Kalyaganov & Valeriya Shiryaeva Russia
62  Nikita Kyashkin & Violeta Ahmedova Russia
62  Evgeniy Revtov & Polina Gridneva Russia
62  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Russia
67  Vladimir Saltykov & Kseniya Sharypova Russia
68  Dmitriy Nesmachnykh & Yana Chelysheva Russia
68  Vladislav Poludennyy & Anzhelika Barabanova Russia
68  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Russia
71  Artem Zhuravlev & Yuliya Gribenyuk Russia
72  Andrey Antonyuk & Darya Kalugina Russia
73  Artem Kobzev & Darya Sovach Russia
73  Andrey Petryaev & Alisa Latysheva Russia
75  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Russia
75  Nikita Dubrovskij & Anastasiya Kobozeva Russia
75  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Russia
75  Andrey Metelskiy & Anna Paramzina Russia
79  Denis Konstantinov & Irina Gorbatenko Russia
79  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Russia
81  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Russia
81  Yaroslav Khabarov & Alena Makarova Russia
81  Nikita Sayganov & Anastasiya Baranova Russia
84  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Russia
84  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Russia
86  Ivan Krotov & Yuliya Ponomareva Russia
86  Rem Podgornov & Yana Matrosova Russia
86  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Russia
89  Vasiliy Shumakov & Irina Tyamkina Russia
89  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukraine
91  Dmitriy Salikov & Irina Turkina Russia
91  Egor Zelentsov & Mariya Kleshcheva Russia
93  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Russia
93  Andrey Metel & Angelina Zhilenkova Russia
95  Igor Pomorov & Evgeniya Nikitina Russia
96  Nikita Pupkov & Mariya Nefedova Russia
96  Ivan Rodionov & Darya Troshina Russia
98  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Russia
98  Vladimir Semin & Olga Yurlova Russia
98  Dmitriy Tarasov & Kseniya Kulikova Russia
101  Semen Demenev & Anastasiya Matveeva Russia
102  Egor Kireev & Ekaterina Kotlyarova Russia
102  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Russia
104  Ilya Nikishev & Anastasiya Mozhaeva Russia
105  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Russia
106  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Russia
106  Valentin Novikov & Kristina Yatsenko Russia
108  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Russia
109  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Russia
109  Vasiliy Masalitin & Alisa Busurova Russia
111  Kirill Zuykov & Darya Gordeeva Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}