Results from Rhythm 2013 - Youth Open Latin Saturday, 23 November 2013
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Rhythm 2013
Russia - Moscow Saturday, 23 November 2013

Youth Open Latin Saturday, 23 November 2013

Final

1  Vyacheslav Samokhin & Polina Teleshova Russia
2  Nikita Kadnikov & Yuliya Mischenko Russia
3  Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Russia
4  Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Russia
5  Ilya Balyuk & Veronika Pak Russia
6  Ivan Khrenov & Anna Maltseva Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Aleksandr Komogortsev & Kseniya Zavyalova Russia
8  Nikita Donets & Darya Antyufeva Russia
9  Ilya Kulakov & Darya Frolova Russia
10  Egor Ivashov & Vera Ignateva Russia
11  Evgeniy Igumnov & Polina Korotkova Russia
12  Daniil Smolin & Svetlana Migashko Russia
13  Daniil Dolgushin & Anna Dmitrieva Russia

Quarter-final

14  Sergey Zheleznov & Elizaveta Tikhonova Russia
15  Sergey Aleynikov & Veronika Vorobeva Russia
15  Artem Sorokin & Mariya Efimova Russia
17  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Russia
18  Oleg Smolin & Ekaterina Bayrakova Russia
19  Anton Lobanov & Alena Karzakova Russia
20  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Russia
21  Kirill Kurbatov & Karina Nesterkina Russia
22  Farit Shafigullin & Natalya Ivanova Russia
23  Yaroslav Ermakov & Polina Tropskaya Russia
23  Artemiy Schennikov & Sofya Titova Russia

Round 2 (top 42)

25  Nikita Yakimchuk & Kristina Katsmaer Russia
26  Dmitriy Stepantsov & Kseniya Kotlyakova Russia
27  German Evsyukov & Anna Privalova Russia
27  Valentin Kaydalov & Viktoriya Naryzhnykh Russia
29  Pavel Kuznetsov & Anastasiya Mavrina Russia
30  Emil Kashapov & Svetlana Sarycheva Russia
30  Ilya Kostyunin & Elizaveta Lopatina Russia
32  Georgiy Koshechkin & Vlada Kabanevskaya Russia
32  Kirill Volkov & Veronika Burgardt Poland
34  Vladislav Lupandin & Anna Kriukova Russia
35  Pavel Gitelman & Irina Firsova Russia
36  Artemij Konstantinov & Kseniya Gordienko Russia
36  Vladislav Shatyy & Darya Matyunina Russia
38  Georgiy Kalashnikov & Olga Khrebtova Russia
38  Nikita Kuzin & Ekaterina Kuleshova Russia
40  Vladimir Volf & Vitaliya Omelchenko Russia
41  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Russia
41  Artemiy Zherdev & Ekaterina Pavlova Russia

Round 1 (top 58)

43  Khariton Nagornov & Mariya Sizemova Russia
44  Dmitriy Ivakhnenko & Polina Lisitsina Russia
45  Pavel Pozdnyakov & Anna Sizova Russia
46  Mikhail Balmashev & Alina Alekseeva Russia
47  Ilya Nepochatykh & Marina Razinkova Russia
48  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Russia
49  Daniil Kiselev & Kristina Drinchich Russia
50  Semen Matveev & Polina Chernyshova Russia
50  Aleksandr Shapovalov & Anastasiya Mikhaleva Russia
52  Igor Zaytsev & Elizaveta Bobrova Russia
53  Robert Laukart & Alina Shabanova Russia
54  Aleksey Gladilin & Elena Antonova Russia
54  Aleksey Shabanov & Darya Skupnova Russia
56  Nikolay Smirnov & Ekaterina Svintsova Russia
57  Mikhail Sergeev & Viktoriya Bardadym Russia
58  Vasiliy Rodionov & Anastasiya Andreeva Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}