Results from Ritm 2004 - Junior II Standard Saturday, 27 November 2004
Check how to advertise your product with us

Ritm 2004
Russia - Moscow Saturday, 27 November 2004

Junior II Standard Saturday, 27 November 2004

Final

1  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Russia
2  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Russia
3  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Russia
4  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Russia
5  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Russia
6  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Aleksey Yakimenko & Mariya Patratiy Russia
8  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Russia
9  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Russia
9  Nikolay Mezentsev & Alina Oshchepkova Russia
11  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Russia
12  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Russia

Quarter-final

13  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Russia
13  Vyacheslav Klimkin & Nadezhda Rukhlova Russia
13  Artem Kuchev & Anna Rygalina Russia
16  Yuriy Petrov & Irina Guschina Russia
17  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Russia
17  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Russia
19  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Russia
20  Vasiliy Safronov & Yana Khyshiktueva Russia
21  Aleksandr Diok & Mariya Kryukova Russia
21  Nikolay Kipriyanov & Elena Petrunina Russia
23  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Russia
24  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Russia
25  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Russia

Round 1 (top 47)

26  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Russia
26  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Russia
26  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Russia
26  Anton Yefremov & Darya Filipenko Russia
30  Ruslan Takhirov & Nadezhda Pestryakova Russia
31  Aleksey Rybkin & Olga Blyum Russia
32  Mikhail Korotkevich & Elina Petrochenko Russia
33  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Russia
34  Dmitriy Moskalenko & Anna Krylova Russia
35  Nikita Avdeev & Anna Rafikova Russia
35  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Russia
37  Mark Albitskiy & Veronika Bogdanova Russia
37  Aleksandr Bogomol & Yana Zimovina Russia
37  Ashot Kagramanyan & Ekaterina Melikhova Russia
37  Yuriy Mavropulo & Natalya Zeder Russia
41  Denis Dyakov & Lyubov Gabbasova Russia
41  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Russia
41  Anton Kuznetsov & Mariya Marchenkova Russia
44  Maksim Lukyanenkov & Valeriya Dolmogombetova Russia
44  Aleksander Smirnov & Irina Stepanova Russia
44  Maksim Talykov & Aleksandra Skibinskaya Russia
44  Aleksey Yudenkov & Alina Bazazhina Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}