Results from Ritm 2004 - Youth Standard Saturday, 27 November 2004
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Ritm 2004
Russia - Moscow Saturday, 27 November 2004

Youth Standard Saturday, 27 November 2004

Final

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Russia
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Russia
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Russia
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Russia
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Russia
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Russia
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Russia
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Russia
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Russia
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Russia
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Russia
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Russia
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Russia
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Russia

Quarter-final

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Russia
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Russia
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Russia
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Russia
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Russia
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Russia
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Russia
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Russia
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Russia
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Russia
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Russia
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Russia

Round 1 (top 54)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Russia
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Russia
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Russia
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Russia
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Russia
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Russia
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Russia
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Russia
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Russia
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Russia
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Russia
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Russia
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Russia
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Russia
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Russia
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Russia
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Russia
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Russia
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Russia
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Russia
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Russia
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Russia
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Russia
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Russia
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Russia
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Russia
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}