Results from Ritm 2005 - Amateur Latin Saturday, 26 November 2005
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Ritm 2005
Russia - Moscow Saturday, 26 November 2005

Amateur Latin Saturday, 26 November 2005

Final

1  Evgeni Smagin & Rachael Heron England
2  Rachid Malki & Anna Suprun Sweden
3  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Russia
4  Mirco Risi & Olesya Borisova Italy
5  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Russia
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Maxim Kochura & Daria Reznikova Russia
8  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Russia
9  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Russia
10  Denis Shepelev & Anna Abakumova Russia
11  Anton Vaulin & Anastasia Selivanova Russia
12  Mikhail Kudriashov & Daria Mokhova Russia
12  Anton Yunitski & Tatiana Volkova Russia

Quarter-final

14  Evgeny Evseev & Olga Solod Russia
15  Andrei Akatov & Anna Kuznetsova Russia
15  Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Russia
15  Sinisa Vasic & Natalia Fridmanovich Serbia
18  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Russia
19  Andrei Efremov & Alexandra Efremova Russia
19  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Russia
21  Artem Somov & Ekaterina Somova Russia
22  Sergei Salov & Tatiana Perederei Russia
23  Vassili Anokhine & Yuliya Galenko Russia
24  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Russia
25  Aleksander Leivikov & Yulia Lesokhina Israel
26  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Russia

Round 2 (top 50)

27  Stas Mikhailichenko & Natalia Novikova Russia
27  Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Russia
29  Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Russia
29  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
31  Vladimir Efremov & Yana Moskvina Russia
32  Sergey Savitskiy & Ekaterina Sharapova Russia
33  Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Russia
33  Alexey Bgantsev & Irina Savelieva Russia
33  Igor Makarov & Natalya Abramova Russia
33  Denis Martinov & Natalia Zueva Russia
37  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Russia
38  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Russia
39  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Russia
39  Andrey Tarasov & Galina Pshenichnaya Russia
39  Ilia Tokarev & Ekaterina Orlova Russia
42  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Russia
43  Vadim Volkov & Elena Mokeecheva Russia
44  Maksim Khodchenkov & Iulia Shaposhnikova Russia
44  Pavel Malov & Tatiana Malova Russia
46  Mikhail Efimov & Oksana Zagvozdkina Russia
46  Alexandr Sokolov & Julia Chernova Russia
46  Evgeniy Taranov & Elizaveta Grishina Russia
49  Artem Plakhotnyi & Anna Tverdohleb Ukraine
50  Dmitriy Dvinyanin & Ekaterina Inozemtseva Russia

Round 1 (top 98)

51  Ivan Korotkov & Natalia Poddubnaja Russia
51  Roman Muzychka & Elena Jevseeva Russia
53  Alexandr Frolov & Margarita Pakhomova Russia
53  Dmitriy Nikolaev & Anna Lapteva Byelorussia
55  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Russia
55  Oleg Konnov & Yuliya Krasnova Russia
55  Evgeni Pavlov & Olga Klimanova Russia
58  Ruslan Kerimov & Regina Balasanyan Russia
59  Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Russia
59  Anton Goncharov & Olga Andrianova Russia
59  Dmitry Koptelov & Violetta Sarkisyan Russia
62  Maksim Chebukin & Tatiana Podgorelkina Russia
62  Ilia Prilepski & Anna Troshkina Russia
64  Aleksandr Kuternin & Irina Kurbatova Russia
64  Roman Kuzmin & Julia Samarina Russia
66  Vasily Ermakov & Alina Sysoeva Russia
66  Andrey Stadnichenko & Svetlana Bakina Russia
68  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Russia
69  Pavel Goniukov & Alexandra Konkina Russia
69  Evgeniy Lazarev & Svetlana Turilova Russia
71  Aleksey Birman & Darya Pavlova Russia
71  Grigori Gavrilov & Irina Zalevskaya Russia
71  Aleksandr Yakovlev & Anastasiya Vlasova Russia
74  Pavel Sokolov & Elena Boldyreva Russia
75  Ilia Feldman & Irina Ivanova Russia
75  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Russia
75  Sergey Ribkin & Alina Avdeeva Russia
78  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Byelorussia
79  Roman Kirilkin & Viktoriya Topol Russia
79  Yan Shmidt & Marina Bisiuk Russia
79  Timur Uteulin & Kristina Zinchenko Russia
82  Aleksandr Aleshin & Olga Schedrova Russia
83  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Russia
83  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Russia
83  Eldar Zeinalogli & Olga Mekhling Russia
86  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Russia
86  Andrei Rapokhin & Alize Sekman Turkey
88  Oleg Rokshin & Natalia Kalachova Russia
88  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Russia
88  Vadim Soklakov & Iulia Osinova Russia
91  Roman Fedotov & Mariya Zverochkina Russia
91  Ilya Sergeev & Elena Timchenko Russia
91  Maksim Sychev & Irina Uvarova Russia
94  Denis Vlasenko & Ekaterina Dolia Russia
95  Ruslan Bektimirov & Olga Menshikhina Russia
96  Alexei Denisov & Natalia Pokusaeva Russia
96  Vladimir Mishin & Marina Blokhina Russia
96  Mikhail Pavlov & Anna Jakovetskaya Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}