Results from Ritm 2005 - Junior I Standard Saturday, 26 November 2005
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Ritm 2005
Russia - Moscow Saturday, 26 November 2005

Junior I Standard Saturday, 26 November 2005

Final

1  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Russia
2  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Russia
3  Kirill Pavlov & Anastasiya Yurovskaya Russia
4  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Russia
5  Dmitriy Khramkov & Dzhenet Mursalova Russia
6  Evgeniy Barskiy & Alena Egorova Russia
Advertisement
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  David Manukyan & Kseniya Snytko Russia
8  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Russia
9  Semen Zenkin & Natalya Virina Russia
10  Daniel Umarov & Marina Tedzelashvilli Russia
11  Georgiy Konyushkin & Mariya Shirshova Russia
12  Philipp Svatkov & Daria Morozova Russia

Quarter-final

13  Evgeniy Ovchinnikov & Anna Zenkova Russia
14  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Russia
15  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Russia
16  Nikita Golota & Asya Riger Russia
17  Nikita Karnaukhov & Margarita Apashkina Russia
17  Dmitriy Tikhonov & Olga Kalinina Russia
19  Evgeniy Nikolaev & Anastasiya Bogomaz Russia
20  Egor Baryshev & Anastasiya Abramkina Russia
20  Stanislav Ignatenko & Kristina Ossobl Russia
20  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Russia
23  Artem Livshits & Darya Artyukhina Russia
24  Garik Antonyan & Marina Dorokhova Russia

Round 2 (top 36)

25  Alexey Ivanov & Anna Ayrapetova Russia
26  Vladimir Medvedev & Daryana Sokolova Russia
26  Sergey Sharov & Valeriya Lebedeva Russia
26  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Russia
29  Andrey Leonov & Alesya Russkova Russia
30  Gennadiy Chernyshev & Elena Grishina Russia
31  Evgeniy Beleevskiy & Kristina Krukhmaleva Russia
32  Vladislav Korotchenko & Darya Cherkas Russia
33  Ruslan Borkhan & Mariya Yurchenko Russia
34  Stanislav Popov & Mariya Volobueva Russia
35  Artem Eshkin & Anastasiya Kononova Russia
36  Dmitriy Voronin & Lyubov Gabbasova Russia

Round 1 (top 48)

37  Aleksandr Romanov & Yuliya Shalimova Russia
38  Ilya Reym & Kseniya Kem Russia
38  Dmitriy Tyunkin & Elina Novikova Russia
40  Ilya Koverdyaev & Darya Zhuravleva Russia
41  Anton Inglikov & Aleksandra Klykova Russia
41  Aleksey Pozdnyakov & Anna Basalaeva Russia
41  Nikita Semichev & Olga Bratcheva Russia
44  Dmitriy Medelyaev & Olga Lakeeva Russia
45  Tigran Tangamyan & Snezhana Savina Russia
46  Sergey Markelov & Yuliya Vyurkova Russia
46  Mikhail Seliverstov & Aleksandra Ilchuk Russia
48  Nikita Repin & Kseniya Repina Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}