Results from St Petersburg Championships - Youth Combi Friday, 08 February 2013
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

St Petersburg Championships
Russia - St Petersburg Friday, 08 February 2013

Youth Combi Friday, 08 February 2013

Final

1  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Russia
2  Pavel Lagurev & Alina Voyna Russia
3  Anton Dobriyan & Olga Prokhorenko Russia
4  Svyatoslav Anchukov & Polina Golubeva Russia
5  Vitaliy Scherbakov & Diana Milyutina Russia
6  Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Russia
Advertisement
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Evgeniy Igumnov & Nadezhda Nikitina Russia
7  Sergey Polyakov & Juliana Menzinskaja Russia
9  Andrey Gerasimov & Mariya Maksina Russia
9  Mikhail Kinareev & Darya Makrutina Russia
11  German Mirasov & Mariya Ivanova Russia
12  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Russia
12  Andrey Samoylenko & Zhelana Morina Russia
14  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Russia
15  Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Russia

Quarter-final

16  Vladislav Zotov & Elena Korobova Russia
17  Viktor Ivashkevich & Aleksandra Ermakova Russia
18  Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Russia
18  Viktor Ermakov & Anna Gerlyand Russia
18  Aleksandr Komarov & Ekaterina Grigoreva Russia
21  Kirill Kraav & Marina Shadricheva Russia
22  Leonid Khomko & Elizaveta Titova Russia
22  Nikita Loginov & Mariya Bajkova Russia
24  Vladislav Urentsev & Aleksandra Bogdanova Russia
25  Daniil Shau & Kseniya Kalinina Russia
25  Pavel Soldatenkov & Sofiya Kalugina Russia
27  Denis Shevchenko & Margarita Tihomirova Russia
28  Sergey Vostrikov & Anastasiya Rybolova Russia

Round 1 (top 56)

29  Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Russia
30  Artem Borovkov & Karina Vasiltsova Russia
30  Sergey Kaverin & Karina Starikova Russia
32  Dmitriy Bychenkov & Ekaterina Shmeleva Russia
33  Nikita Shklyaev & Darya Kozlova Russia
34  Evgeniy Ivanov & Polina Balakireva Russia
35  Aleksandr Gasparyan & Kristina Poryvaeva Russia
35  Daniil Seliverstov & Kristina Vorganova Russia
37  Valentin Dmitriev & Darya Efimova Russia
38  Nikita Fedorov & Karina Belokur Russia
39  Ivan Babashko & Laura Chechurova Russia
39  Georgiy Murzich & Lyubov Golyashevich Russia
39  German Timojev & Tamara Apsalikova Russia
42  Georgiy Arkhipov & Aleksandra Pavlenko Russia
43  Roman Astratov & Elena Filatova Russia
44  Pavel Bocharov & Darya Panteleeva Russia
45  Kirill Shved & Ekaterina Zamakhaeva Russia
46  Mikhail Sergeev & Viktoriya Bardadym Russia
46  Vitaliy Shituev & Kseniya Mozina Russia
48  Ivan Kvasenkov & Yuliya Kolpakova Russia
48  Bogdan Temnokhudov & Ekaterina Sergeeva Russia
50  Aleksey Lezin & Anastasiya Tochmina Russia
51  Aleksey Bolshakov & Elizaveta Bobrova Russia
52  Nikita Fomichev & Ekaterina Melnikova Russia
53  Igor Kamaev & Yuliya Andrusenko Russia
53  Evgeny Rybalkin & Ekaterina Druzhevskaya Russia
55  Dmitriy Semenov & Ekaterina Orel Russia
56  Dmitriy Ilin & Ekaterina Stepanova Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}