Results from Test Tournament - Junior I Open Standard Saturday, 20 October 2012
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Test Tournament
Russia - Moscow Saturday, 20 October 2012

Junior I Open Standard Saturday, 20 October 2012

Final

1  Oleg Chzhen & Ekaterina Osovskaya Russia
2  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistan
3  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Russia
4  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Russia
5  Artem Erkaev & Darya Bondareva Russia
6  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Russia
Advertisement
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Russia
8  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Russia
9  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Russia
10  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Russia
11  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Russia
12  Aleksey Lukyanchuk & Anzhelika Barabanova Russia
13  Kirill Kalinushkin & Anastasiya Kosareva Russia

Quarter-final

14  Yakov Shakhov & Dariya Dzhangarasheva Kazakhstan
15  Ivan Tlustenko & Anastasiya Gorzhuy Russia
16  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Russia
17  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Russia
18  Nikita Saliev & Regina Tolstikova Kazakhstan
19  Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Russia
19  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Russia
19  Egor Marichev & Arina Shakina Russia
22  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Russia
23  Ilya Zidan & Anastasiya Sharkova Russia
24  Ilya Punegov & Stanislava Smirnova Russia

Round 2 (top 49)

25  Igor Makurin & Ekaterina Guleva Russia
26  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Russia
26  Aleksey Matveenko & Anna Shelpakova Russia
26  Zakhar Skrylnik & Polina Barhatova Russia
29  Konstantin Sizentsev & Darya Loboda Russia
30  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Russia
31  Andrey Rodin & Mariya Kotova Russia
32  Igor Klok & Sofiya Bulgakova Russia
32  Semen Kokovin & Anna Dimidova Russia
34  Pavel Dmitriev & Margarita Makeeva Russia
34  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Russia
34  Maksim Stasyuk & Anna Voronkova Russia
37  Evgeniy Budyak & Natalya Chupina Russia
37  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Russia
37  Vadim Plotnikov & Anastasiya Berezina Russia
40  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Russia
40  Ivan Galatenko & Alisa Kirichenko Russia
42  Vladimir Moiseev & Mariya Dukker Russia
42  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Russia
44  Denis Baranchugov & Zhanna Tsyrenova Russia
44  Oleg Karyagin & Ekaterina Alekhina Russia
44  Evgeniy Komarov & Anastasiya Karanova Russia
47  Aleksej Potselov & Dajaana Aprosimova Russia
48  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Russia
49  Artem Khruschalev & Polina Chichulina Russia

Round 1 (top 70)

50  Ilya Gashkov & Kristina Anenko Russia
50  Daniil Korepov & Alena Korepova Russia
52  Roman Yunkind & Anna Kim Kazakhstan
53  Ilya Logachev & Anastasiya Leonteva Russia
53  Gleb Saprykin & Darya Gaponova Russia
53  Aleksandr Sytezhev & Darya Verkhova Russia
56  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Russia
57  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Russia
57  Aset Doshimov & Valeriya Mashava Russia
57  Vadim Maksimov & Tatyana Popova Russia
57  Maksim Nesterov & Irina Harkova Russia
61  Aleksey Abakumov & Sofya Bashilova Russia
62  Egor Rybalkin & Yuliya Guseva Russia
63  Viktor Moskalyuk & Mariya Lobanova Russia
64  Danil Bolshakov & Anastasiya Ivanova Russia
65  Ivan Lavrov & Natalya Yaremchuk Russia
65  Egor Zolotarev & Anastasiya Ponomarenko Russia
67  Aleksey Fedorov & Yana Lazareva Russia
68  Emil Nasibullin & Roza Gazizova Russia
69  Maksim Zherdev & Kristina Burtseva Russia
70  Vladislav Tkachenko & Olga Bichevina Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}