Results from Triada Cup 2005 - IDSF Open Latin Saturday, 16 April 2005
Advertisement
If you do not want to see those adverts Become a member!
Check how to advertise your product with us

Triada Cup 2005
Russia - Moscow Saturday, 16 April 2005

IDSF Open Latin Saturday, 16 April 2005

Final

1  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Russia
2  Mikhail Kolomiets & Elizaveta Divak Russia
3  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Russia
4  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Russia
5  Maxim Kochura & Olga Aleshina Russia
6  Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Russia
7  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Russia
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

8  Alexei Plakhotnikov & Katerina Gontarenko Russia
9  Albert Khadagatl & Kristina Abramian Russia
10  Anton Vaulin & Anastasia Selivanova Russia
11  Nikolai Provatorov & Viktoria Rudkovskaya Russia
12  Mikhail Kudriashov & Daria Mokhova Russia

Quarter-final

13  Denis Shepelev & Anna Abakumova Russia
14  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Russia
14  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Russia
16  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Russia
17  Evgeni Losev & Anna Gudyno Russia
17  Artem Somov & Ekaterina Somova Russia
19  Alexei Kabirov & Anastasia Tarlykova Russia
20  Fedor Polyanskiy & Anastasia Gorbonosova Russia
21  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Russia
22  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Russia
22  Artem Lazarev & Olga Tokmakova Russia
24  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA

Round 3 (top 48)

25  Sergey Pozharinski & Svetlana Bogdanova Russia
25  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Russia
27  Roman Reut & Maria Siluyanova Russia
28  Ilia Tokarev & Ekaterina Orlova Russia
29  Dmitri Pakhomov & Yekaterina Migunova Russia
30  Mikhail Mikheev & Vera Jarovitsina Russia
30  Ilia Prilepski & Anna Troshkina Russia
32  Vasily Ermakov & Alina Sysoeva Russia
33  Aleksei Karaulov & Aleksandra Mikhaylova Russia
33  Pavel Koptelov & Vasilina Belomestnova Russia
35  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Russia
36  Andrey Boytsov & Natalya Ivanova Russia
36  Alexander Ermachenkov & Aleksandra Rassokhina Russia
36  Ivan Muliavka & Elvira Khanova Russia
36  Nikita Volkov & Anastasia Belousova Russia
40  Sergey Savitskiy & Vera Zugrova Russia
41  Maksim Khodchenkov & Iulia Shaposhnikova Russia
41  Igor Makarov & Natalya Abramova Russia
43  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Russia
44  Vadim Golubev & Mariya Kolycheva Russia
44  Maxim Konstantinov & Yuliya Novikova Russia
46  Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Russia
46  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Russia
48  Ivan Kryuchek & Anna Naryshkina Russia

Round 2 (top 96)

49  Dmitri Lopatin & Olga Poletaeva Russia
50  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Russia
51  Ivan Menshikov & Alina Aysina Russia
51  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Russia
51  Semen Vishnevskiy & Elizaveta Gandzyuk Russia
54  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Russia
55  Andrey Karpov & Daria Voronina Russia
55  Sandor Stefil & Ksenia Ivanova Russia
57  Alexandr Frolov & Margarita Pakhomova Russia
57  Stanislav Gretsenko & Elena Bochkareva Russia
59  Evgeniy Lazarev & Svetlana Turilova Russia
60  Oleg Neborak & Natalia Vdovenko Russia
60  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Russia
62  Yan Shmidt & Marina Bisiuk Russia
63  Aleksey Boychenko & Zalina Esenova Russia
63  Georgi Evteev & Alina Vikhrova Russia
63  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Russia
63  Arto Tsaturyan & Yuliya Davydova Russia
67  Aleksey Shamin & Darya Khrisanfova Russia
67  Sergey Shatov & Irina Kalinina Russia
69  Roman Fedotov & Mariya Zverochkina Russia
69  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Russia
71  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Russia
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Russia
71  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldova
74  Dmitriy Platov & Elena Tikhomirova Russia
75  Pavel Katunin & Alisa Krasnova Russia
75  Eldar Zeinalogli & Olga Mekhling Russia
77  Evgeniy Zhidkov & Anna Berezhnova Russia
78  Ruslan Bektimirov & Olga Menshikhina Russia
78  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Russia
78  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Russia
78  Maksim Tkachev & Elizaveta Vanina Russia
78  Aleksandr Voronin & Tatyana Terekhina Russia
83  Nikolai Iskhakov & Natalia Baranova Russia
83  Denis Vyalov & Yuliya Pochechun Russia
85  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Russia
85  Sergei Ivleev & Elena Afanasieva Russia
85  Nikolai Pisarev & Mariya Kuzovleva Russia
88  Aleksey Busygin & Mariya Nezhelskaya Russia
88  Aleksey Efimov & Elena Romanova Russia
88  Maxim Korovitsyn & Natalia Korovitsyna Russia
91  Aleksandr Aleshin & Olga Schedrova Russia
91  Ivan Bondarev & Yuliya Tretyakova Russia
91  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Russia
91  Vladimir Volodin & Alena Rakhmanova Russia
95  Dmitriy Bushnyakov & Sofiya Bunegina Russia
95  Konstantin Kliuchnikov & Alla Eremina Russia

Round 1 (top 122)

97  Evgeni Churilov & Vera Tomilova Russia
98  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Russia
99  Sergey Ivanov & Valentina Tulupova Russia
99  Vyacheslav Koroteev & Alena Levina Russia
99  Roman Maksimov & Valeriya Voronova Russia
102  Dmitriy Bakharev & Lyubov Gundorova Russia
102  Alexandr Otsechkin & Olga Kobleva Russia
102  Pavel Shishov & Yuliya Polyakova Russia
105  Aleksandr Levchenkov & Ekaterina Fomenkova Russia
106  Maksim Khristoforov & Maryana Nemova Russia
107  Dmitriy Borisov & Anna Nozhnina Russia
108  Igor Rudakov & Irena Titova Russia
109  Dmitriy Badovskiy & Margarita Sroynova Russia
110  Dmitriy Krylov & Marianna Turmanidze Russia
110  Vladimir Mishin & Marina Blokhina Russia
110  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Russia
113  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Russia
114  Sergey Kuklenkov & Natalya Talanova Russia
115  Bogdan Sterligov & Anna Trukhan Russia
116  Albert Rakhimgulov & Olga Marina Russia
117  Vasiliy Peshekhodko & Natalya Shapovalova Russia
118  Sergei Mikhailov & Tatiana Grinberg Russia
118  Sergey Schedrin & Ekaterina Bogacheva Russia
120  Aleksandr Bryntsev & Anastasiya Fedotovskaya Russia
120  Anton Talipov & Yana Balashova Russia
122  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}