Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Latin Saturday, 18 September 2004
Check how to advertise your product with us

V Supadance Polish Cup 2004
Poland - Warsaw Saturday, 18 September 2004

IDSF Open Latin Saturday, 18 September 2004

Final

1  Grygoriy Boldyrev & Anna Jelnikova Russia
2  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovenia
3  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Poland
4  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Czech Republic
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraine
6  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Poland
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Lithuania
8  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
9  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
10  Martynas Grole & Viktoria Horeva Latvia
11  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonia
12  Norbert Mika & Paulina Leszczynska Poland
13  Adam Galazka & Anna Ramiaczek Poland

Quarter-final

14  Roman Stepanov & Polina Teplenko Russia
15  Robert Rowinski & Kinga Jurecka-Fiksa Poland
16  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Russia
17  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Ukraine
18  Andras Angyal & Emilia Goldberg Hungary
19  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgia
20  Andrzej Suchocki & Dorota Thomas Poland
21  Igors Kravcenko & Anna Baholdina Latvia
22  Dmitry Landman & Oksana Kuzmina Russia
22  Alexander Mordvintsev & Dina Shakirova Russia
24  Michal Skawinski & Agnieszka Pomorska Poland

Round 2 (top 49)

25  Mateusz Parys & Karolina Nowacka Poland
26  Serguei Matievitch & Vera Androshuk Russia
27  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Russia
28  Artsiom Kazyra & Katsiaryna Mychkova Byelorussia
29  Robert Drobinski & Karina Kalisz Poland
29  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Poland
31  Viacheslav Pulnev & Olga Kobzar Russia
32  Andrius Belickas & Gerda Gruoginyte Lithuania
32  Michal Mroczkowski & Anna Kowalska Poland
34  Konstanty Kolesinski & Alessia Surova Poland
34  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukraine
34  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Lithuania
37  Aleksandr Skarlato & Kateryna Katerynchyk Ukraine
38  Daniils Kutuzovs & Madara Kumelina Latvia
39  Daniel De Laurans & Beata Neuhoff Poland
40  Pawel Nesterowicz & Malgorzata Rozanska Poland
40  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Russia
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Poland
42  Piotr Wilczynski & Katarzyna Kokoszka Poland
44  Laimonas Zickus & Katryna Bineviciute Lithuania
45  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Poland
45  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Poland
47  Eriks Eglitis & Asnate Rikse Latvia
47  Vladislav Gnusov & Ksenia Petuhova Russia
49  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Poland

Round 1 (top 62)

50  Edijs Smagris & Linda Kurpniece Latvia
51  Vitaliy Nesterovic & Elena Volohova Byelorussia
52  Rimvydas Cernajus & Ada Simonaityte Lithuania
53  Mikolaj Szczerbicki & Anna Lonska Poland
54  Arminas Kanciauskas & Aliona Balbatunova Latvia
55  Andrey Sosnin & Olga Andrianova Russia
56  Marcin Mrozinski & Malwina Socha Poland
57  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Poland
58  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Poland
59  Grzegorz Gwiazdzinski & Martyna Winiarek Poland
60  Piotr Wojtasik & Magda Pawelec Poland
61  Artur Szymanski & Katarzyna Szelag Poland
62  Artiom Sharov & Ekaterina Osetrova Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}